Підготовка до ЗНО

**************************************************************
Тут ви можете підготуватися до ЗНО 

ЗНО з української мови та літератури. Тести онлайнЗапропоновані тести охоплюють практичний матеріал основних розділів курсу сучасної української мови і передбачають  закриті тестові завдання чотирьох типів:

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів відповідей.
2. Завдання з вибором однієї правильної відповіді з п’яти варіантів відповідей.
3. Завдання з вибором кількох правильних відповідей.
4. Завдання на встановлення відповідності.
Вони допоможуть  старшокласникам якісно підготуватися до ЗНО з української мови.

Пройдіть онлайн тестування з української мови. 

Тести ЗНО онлайн доступні за таким посиланням:

**************************************************************
Посібники для підготовки до ЗНО
Жовтобрюх В.Ф., Паращич В.В. Українська мова та література. Типові тестові       завдання. ЗНО. - К.: Літера ЛТД, 2014. — 136 с.


Посібник розроблено на зразок тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання подано за вариантами відповідно до програмових вимог ЗНО з української мови та літератури. Правильні відповіді для самоконтролю наведено в кінці збірника.
Структура посібника дозволяє кристуватись ним як самостійно, так і на уроках.
Видання призначено для віпускнів загальоосітніх навчальних закладів і вчителів української мови та літератури.

Жовтобрюх В.Ф., Квартник Т.О. та ін. 100 кроків до ЗНО. Українська мова та література. - Х.: Торсінг Плюс, 2010. — 192 с. 

Пропонований посібник створено з урахуванням досвіду, набутого у процесі проведення ЗНО і перевірки тестових завдань. Автори добре знають, з якими труднощами стикаються учні під час тестування.
Увесь матеріал поділено на 100 занять. Тестові завдання впорядковані відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з курсів "Українська мова" та "Українська література".
До кожного розділу теми подано декілька типів завдань і три тренувальні тести, подібні до того, який буде запропоновано випускникам під час проведення ЗНО.


Посібник призначений для підготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів та абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Він містить тридцять варіантів тестових зошитів, які охоплюють усю програму зовнішнього незалежного оцінювання та допоможуть швидко актуалізувати знання учнів. Кожен варіант складається з двох частин: до першої частини входять завдання з української мови, до другої - з української літератури. Укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для загальноосвітніх навчальних закладів.

Авраменко О.М., Блажко М.Б. ЗНО 2015. Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі. Частина І. - 4-те вид., виправл. — К.: Грамота, 2015. — 560 с.


Збірник містить теоретичний матеріал, а також завдання в тестовій формі різного рівня складності з української мови та літератури.
Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО-2015.
Видання призначене для якісної підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Матеріал посібника також можуть використовувати вчителі під час проведення уроків для навчального тестування й тематичних контрольних робіт.

Завантажити тут


Авраменко О.М. ЗНО 2015. Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі.Частина II. - 3-е вид., доповнене. — К.: Грамота, 2014. — 160 с.


 
Збірник містить завдання в тестовій формi з української мови та літератури різного рівня складностi.
Посібник відповідає вимогам сучасної тестології. Його укладено згідно з вимогами чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти та науки України.
Видання призначене для якісної підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Завантажити тут
Білецька О. ЗНО 2015. Українська мова. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2014. — 498 с. 

Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. 
Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться українською мовою.